.

Anketa

ShoutBoard

Novinky

KLH VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC

Představujeme prvního letošního soupeře milevských hokejistů-Jindřichův Hradec. Vajgar se po posilách scháněl hlavně ve Finsku. Do Hradce totiž putují finští mladíci z týmu Kärpät Oulu. Nejsou to ale jediné posily Jindřichova Hradce. Náš první domácí soupeř (přátelský zápas) v této sezoně posílil svou soupisku také o ruského hokejistu! V tomto článku si o nich přečtete více.
POSILY KLH -

Ville Kurikka

Narodil se 10. srpna 1987 ve finském Haukipudas a již od útlého dětství reprezentuje tým Kärpät Oulu. Poslední čtyři sezóny odehrál v nejvyšší finské juniorské soutěži. V loňském ročníku odehrál 42 utkání, ve kterých nasbíral 30 kanadských bodů (9 + 21).
Výška: 172 cm, Váha: 76 kg, Hůl: pravá

Ville Mäkelä

Rodák z Oulu spatřil světlo světa 12. května 1987 a své rodné město reprezentoval v hokeji od útlého dětství. I on strávil poslední čtyři sezóny v juniorském Áčku Kärpätu. V ročníku 2007/2008 nastoupil ke 26 zápasům, 7 branek dal a na dalších 10 přihrál.
Výška: 170 cm, Váha: 74 kg, Hůl: levá

Arttu Piirainen

Arttu Piirainen je o rok mladší než jeho kolegové. Narodil se 6. května 1988 v Jyväskylä a s hokejem začínal v klubu Hokki Kajaani. Poslední tři roky však strávil v juniorském celku Kärpätu. V loňské sezóně naskočil do 11 utkání, ve kterých si připsal 2 asistence.
Výška: 182 cm, Váha: 81 kg, Hůl: levá

Trio finských forvardů nehrálo loni pouze v juniorském celku Kärpätu Oulu, ale naskakovali i v druhé nejvyšší finské soutěži mužů.

 

Vasilij Vinogradov

Další zahraniční posilou bude ruský zadák Vasilij Vinogradov. Narodil se 12. května 1988 a prošel mládežnickými ruskými reprezentacemi do 16 a 17 let. V roce 2006 byl v předkole Draftu NHL. Poslední tři sezóny odehrál v ruském druholigovém týmu Kapitan Stupino.
Výška: 185 cm, Váha: 83 kg, Hůl: levá

Karel Kadlec

Děvětadvacetiletý Karel Kadlec již za Hradec hrál, v ročníku 2000/2001 nastoupil k 38 zápasům, ve kterých posbíral 42 bodů (14+28). V minulé sezóně hájil barvy francouzského HC Albatros Brest. V základní části nasbíral v 15 utkáních úctyhodných 33 kanadských bodů (14+19). V play-off jich přidal ještě dalších pět. V Brestu již zřejmě Kadlecovy služby využívat nebudou a pokud by nesehnal jiné zahraniční angažmá, mohl by působit právě u Vajgaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na roční hostování přichází k Vajgaru slávistický odchovanec, obránce Antonín Drbohlav. Tento 191 cm vysoký bek působil v juniorce Liberce a byl třetím nejproduktivnějším zadákem Bílých Tygrů. O své místo v kabině se dále porvou obránci Václav Kohoutek (loni Slaný) a Josef Vošáhlík (loni juniorka Chomutova). Dále by u Vajgaru měli působit 3 - 4 hráči z juniorky Českých Budějovic a kádr může být doplněn z trojlístku Chomutov - Kadaň - Klášterec nad Ohří.

Aktuální soupiska

Brankáři: Tomáš Kubeš, Lukáš Melišík, Jiří Anderle
Obránci: Ondřej Chmel, Stanislav Fiedler, Ondřej Cikán, Martin Ištvánik, Michal Picka, Josef Vošáhlík, Václav Kohoutek, Antonín Drbohlav, obránce z Ruska, dva junioři z Č. Budějovic
Útočníci: Roman Šulčík, Marek Dvořák, Jakub Týmal, Josef Mazanec, Jakub Dolina, Roman Cmunt, David Mikš, Michal Ištvánik, Karel Kadlec, Kamil Šťastný, 3 finští útočníci a 2 útočníci z juniorky Č. Budějovic.

Trenéři

František Joun   Miloslav Čech
hlavní trenér   asistent trenéra
 

 

Poslední komentáře
07.06.2012 19:51:33: My dads on his way to Maui, maybe he'll run into @Kai_Lenny while windsurfing! kursy windsurfingu
01.10.2009 20:51:49: bazény, zastřešení
 
Hokej Milevsko